KONFESJA MEDYCZNAWSPIERAMY ROZWÓJ MEDYCYNY

KONFESJA MEDYCZNA

OFERTA SKIEROWANA DLA SZPITALI, PLACÓWEK MEDYCZNYCH

KUP TERAZ

DYSTRYBUCJA

Zalim Sp. Z O.O. jest przodującym dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych kontrahentów i pacjentów. Misją naszej firmy jest zapewnienie wsparcia medycynie przyczyniając się do jej rozwoju poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Dzięki wieloletniej współpracy z środowiskiem medycznym obsługując w Polsce ponad 80 szpitali staliśmy się dystrybutorem uznanych na świecie producentów urządzeń medycznych.

Oferujemy szeroki zakres aparatury medycznej dla specjalistów z dziedziny: rehabilitacji, neurologii, chirurgii, ortopedii, dermatologii, ginekologii, urologii, radiologii, anestezjologia, endoskopia, kardiologia, laryngologia, okulistyka, pulmonologia, urologia, ultrasonografia

Wykfalifikowany zespół inżynierów zapewnia doradztwo podczas wyboru sprzętu medycznego. Proponowane przez nas produkty służą od wielu lat lekarzom, personelowi medycznemu i pacjentom w szpitalach oraz placówkach medycznych.

SERWIS ENDOSKOPÓW

SPRAWDŹ

SERWIS ENDOSKOPÓW

Dbamy oto, aby naprawiany przez nas sprzęt był bezpieczny w użyciu i działa bez zarzutu w rękach lekarza. Stosując wyszukane elementy przedłużamy żywotność sprzętu endoskopowego. Jednostki wieloletnie służą bez problemów, ponieważ doprowadzamy je do należytej sprawności. Prowadzimy szczegółowe, wskazując na rzeczywiste usterki aparatów. Kompleksowo przygotowana dokumentacja, pozwala na utrzymanie przejrzystości i zachowanie płynności czynności administracyjnych, funkcjonujących w Państwa placówce.

SPRZĘT MEDYCZNY

SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

SPRAWDŹ OFERTĘ

SPRZĘT WETERYNARYJNY

SPRAWDŹ OFERTĘ

SERWIS

Wysoko wykwalifikowani pracownicy techniczni, służący w szpitalach do rozwiązywania problemów technicznych sprzętu medycznego, pobytowego, rehabilitacyjnego i laboratoryjnego są dostępni 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.
Eksperci, którzy na bieżąco współpracują z pracownikami szpitali i centrów medycznych służąc im radą i wyposażając ich w specjalistyczną wiedzę dotyczącą aparatury medycznej.
Wprowadzenie najnowszych, zaawansowanych technologii w obszarze zdrowia, które spowodowały podniesienie poziomu leczenia i diagnostyki chorób. To z kolei przyczyniło się do wzrostu konkurencyjności, wydajności i dynamiczności całego rynku, gdzie utrzymanie i serwisowanie
urządzeń technicznych ma znaczącą pozycję i stanowi decyzyjny czynnik w jakości końcowej obsługi pacjentów.
Ta tendencja znaczenie zmodyfikowała usługi prowadzone przez ZALIM skierowane do szpitali. ZALIM stał się strategicznym dostawcą usług serwisowych dając najlepsze ekonomiczne i technologiczne rozwiązania na tym rynku.

ZAKRES USŁUG

  1. Przeglądy, naprawa i utrzymanie sprzętu medycznego, pobytowego, rehabilitayjnego, laboratoryjnego w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia łącznie z placówkami opieki geriatrycznej
  2. Dostarczanie części zamiennych
  3. Racjonalne zarządzanie sprzętem medycznym:
    • optymalizacja inwestowania i nabywania urządzeń przez cały okres ich użytkowania
    • naukowym, technicznym i ekonomicznym doradztwie dotyczącym zakupu sprzętu medycznego i technologicznego la szpitali oraz jego konserwacji
    • kształcenie kadry w obsłudze sprzętu